امروز پنج شنبه, 28 دی 1396 - Thu 01 18 2018

منو

بیانیه‌ی دکتر مهرداد ویس کرمی در واکنش به تخریب جریان نفاق

"بسم الله قاصم الجبارین"

بیانیه‌ی دکتر مهرداد ویس کرمی در واکنش به تخریب جریان نفاق، بر علیه حجه الاسلام حسینی مسئول محترم نهاد رهبری در استان لرستان:

إِنَّ الَّذينَ يُحِبُّونَ أَنْ تَشيعَ الْفاحِشَةُ فِي الَّذينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَليمٌ فِي الدُّنْيا وَ الْآخِرَةِ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ: كسانى كه دوست دارند كارهاى بسيار زشت [مانند آن تهمت بزرگ‏] در ميان اهل ايمان شايع شود، در دنيا و آخرت عذابى دردناك خواهند داشت، و خدا [آنان را] مى‏شناسد و شما نمى‏شناسيد. " (نور، 19)

با کمال تاسف خبردار شدم که جریانی فاسد و ضد ارزشی، با همراهی بنگاه لجن پراکنی فاسد و معلوم الحال "آمد نیوز"، علیه برادر بزرگوار جناب حجه الاسلام و المسلمین حسینی، مسئول نهاد رهبری استان لرستان و معاون محترم ایشان، جناب حجه الاسلام فاضلی به نشر تهمت هایی پرداخته اند که خود و هم پیالگان آنها سزاوار و آلوده به آن هستند.در این راستا و به عنوان یک وظیفه ی انسانی و انقلابی، نکات زیر را به اطلاع مردم عزیز و دانشگاهیان بزرگوار معروض می دارم:

1- نفس تخریب برادر بزرگوار، جناب آقای حسینی و معاون ایشان، نشان می دهد که این یزرگواران در دانشگاه لرستان و استان، افرادی انقلابی و موثر هستند و عمق کینه ی جریان نفاق از این یزرگواران، خبر از صلابت و مردانگی آنان در دفاع از ارزش های اسلامی دارد. انتشار عکس جناب حسینی با لباس بسیجی در کانال فاسد "آمد نیوز" و حرکت های ارزشی نامبرده در نهاد استان و انتساب به نهاد رهبری، برای کینه توزی جریان نفاق کفایت می کند. الحمدلله که خداوند متعال، دشمنان ما را احمق آفرید که مدرک جرمشان را در کانال خود گذاشته اند.

2- آبروی مومن از کعبه بالاتر است. همین امر، حساسیت و واکنش مناسب جریان انقلابی و حزب اللهی را در مقابله با جریان نفاق طلب می کند. رضایت به ریختن آبروی مومن و سکوت در مقابل آن، کمتر از خود آبرو ریزی نیست!

3- از نهاد های امنیتی و انتظامی استان، انتظار می رود، در عمل به دستور قرآن کریم، عوامل این حرکت ناجوانمردانه را شناسایی نموده و با آنان برخوردی پشیمان کننده و باز دارنده داشته باشند. انتظار امت حزب الله از نهاد های نامبرده این است که عوامل پشت پرده ی این حرکت، پس از مجازات، به مردم و دانشگاهیان معرفی گردند تا مایه ی عبرت دیگران و پیشگیری از حرکات مذبوحانه ی مشابه گردند:

"لَئِنْ لَمْ يَنْتَهِ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ وَ الْمُرْجِفُونَ فِي الْمَدينَةِ لَنُغْرِيَنَّكَ بِهِمْ ثُمَّ لا يُجاوِرُونَكَ فيها إِلاَّ قَليلاً ":" اگر منافقان و آنان كه در دل‏هايشان بيمارى [ضعف ايمان‏] است و آنانكه در مدينه شايعه‏هاى دروغ و دلهره‏آور پخش مى‏كنند [از رفتار زشتشان‏] باز نايستند، تو را بر ضد آنان برمى‏انگيزيم [كه يا تبعيدشان كنى يا با آنان بجنگى‏]، آن گاه در اين شهر جز اندكى [كه خالص و پاك هستند] در كنار تو نخواهند ماند." (احزاب،60)

4- به برادران بزرگوارم تبریک می گویم که بر اثر درافتادن موثر و قوی با جریان نفاق و فعالیت انقلابی شفاف در سطح استان، در اولویت تخریب ناجوانمردانه ی آنان قرار گرفته اند. شما بزرگواران، اولین و آخرین سوژه های تخریب جریان نفاق نبوده و نخواهید بود. مبادا کوتاهی احتمالی افراد و نهاد های ذیربط، شما را از مبارزه ی انقلابی، دلسرد کند! چرا که جهاد با آبرو، بالاترین نوع جهاد و عاقبت از آن متقین است:" وَ لا تَهِنُوا فِي ابْتِغاءِ الْقَوْمِ إِنْ تَكُونُوا تَأْلَمُونَ فَإِنَّهُمْ يَأْلَمُونَ كَما تَأْلَمُونَ وَ تَرْجُونَ مِنَ اللَّهِ ما لا يَرْجُونَ وَ كانَ اللَّهُ عَليماً حَكيماً: "و در تعقيب و جستجوى دشمن سستى نكنيد. اگر شما [در رويارويى با دشمن‏] درد و رنج مى‏بينيد، آنان نيز چون شما درد و رنج مى‏بينند، و شما چيزى را [چون پيروزى و پاداش‏] از خدا اميد داريد كه آنان اميد ندارند؛ و خدا همواره دانا و حكيم است‏." (نساء ، 104)

بیست و سوم آبانماه 96

مهرداد ویس کرمی - مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و رئیس شورای بسیج جامعه ی پزشکی استان لرستان

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد