امروز جمعه, 06 اسفند 1395 - Fri 02 24 2017

منو

جمهوری اسلامی در همه مسائل قدرت خود را به ابرقدرت‌ها نشان داد

رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در همه مسائل قدرت خود را به رخ ابرقدرت‌ها نشان داد گفت: باید به وجود رهبری دوراندیش و بسیجی‌هایی که انگشت اشاره مقام معظم رهبری را دنبال می‌کنند افتخار کرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل حسینی ظهر دیروز در یادواره شهدای مدافع حرم که در دانشکده فنی پسران خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: در آیه 54 سوره مائده آمده است که خداوند قومی را می‌آورد که این قوم چند ویژگی دارد، این قوم خدا را دوست دارند و خدا هم آن‌ها را دوست دارد، در مقابل دیگران خاضع و فروتن‌اند ولی در مقابل کفار سرسخت  هستند، درراه خدا جهاد می‌کنند و از هیچ سرزنشی نمی‌ترسند.

وی افزود: امروز مدافعان حرم همانند این قوم هستند؛ زمانی که سوریه با نقشه استکبار و حمایت برخی کشورها موردحمله قرار گرفت برخی‌ها از تجمعات سوءاستفاده کرده و اعتراضات را بر بشار اسد شروع کردند.

رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان عنوان کرد: در کشور ما نیز مردم دودسته و دو دیدگاه داشتند عده‌ای معتقد بودند مسائل کشور سوریه ربطی به ما ندارد و گروهی دیگر دغدغه داشتند و می‌دانستند قضیه به این راحتی نیست.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز فرمودند این نقشه است و باید دفاع کنیم، عده‌ای با بصیرت اشاره رهبری را گرفتند و گفتند باید برویم و دفاع کنیم؛ الآن دیگر دودستگی نداریم و همه فکرها و سلایق این اقدام را تحسین کردند.

حسینی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران قدرت خود را در همه مسائل به ابرقدرت‌ها نشان داده است تصریح کرد: عده‌ای با بصیرت، شجاع، انقلابی و بسیجی رفتند و جنگیدند و خودشان را نشان دادند و الآن بحث اصلاح‌طلب و اصولگرا در سوریه مطرح نیست و همه نباید از انگشت اشاره رهبری عقب بمانیم.

وی خاطرنشان کرد: مجاهدت‌های تیم مذاکره‌کننده قابل‌تقدیر است ولی مقام معظم رهبری بارها گفته‌اند که آمریکا قابل‌اعتماد نیست ولی متأسفانه تیم مذاکره‌کننده در برخی جاها عجله کردند، اگر خرد جمعی را در نظر می‌گرفتیم و به فکرها اعتماد می‌کردیم تأمل بیشتری انجام می‌شد.

رییس دفاترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: باید به وجود رهبری دوراندیش و بسیجی‌هایی که همیشه انگشت اشاره مقام معظم رهبری را دنبال می‌کنند افتخار کرد؛ استکبار بر سر منافع آمریکا و اهداف شیطانی آن‌ها متحد هستند.

وی اظهار داشت: همیشه باید با انگشت اشاره رهبری پیش برویم، اگر در مسئله نا امنی سوریه عقب می‌ماندیم الآن باید در همدان و کرمانشاه با داعش می‌جنگیدیم.

حسینی افزود: باید قدر رهبری را بدانیم، دنیا به دوراندیشی‌های رهبری اعتقاد دارد و تحسین می‌کند ما نیز باید یک‌صدا با وحدت و برادری راه شهدا را ادامه دهیم و جهاد کنیم.وی عنوان کرد: جهادگران انقلاب ما قطع‌نامه‌های آن‌ها را نمی‌شناسند، این‌همه کودک که در یمن کشته می‌شود سازمان ملل کجاست، ما باید پیشگویی خدا را که در قرآن آمده است جدی بگیریم و در همه مسائل باید همین روحیه را حفظ کنیم.

مقام معظم رهبری می‌فرمایند آینده روشنی در انتظار جامعه است و بی‌عدالتی‌ها باید از بین برود و اگر مشکل اقتصادی وجود دارد باید از بین برود ولی نه با کمک آمریکا؛ باید خط شهدا را بفهمیم و ادامه دهیم  و با زبان و عمل شهدا همراه باشیم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد