امروز پنج شنبه, 28 دی 1396 - Thu 01 18 2018

منو

شبیه سازی پیاده روی اربعین

روز پنج شنبه 96/8/18 مصادف با اربعین حسینی ، مراسم شبیه سازی پیاده روی اربعین با حضور نزدیک به 500 نفر از دانشجویان خوابگاهی(کمالوند وکشاورزی) دانشگاه لرستان ، معرفت جویان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و تعدادی از دانشجویان مرکز اقماری الشتر برگزار شد.


شروع پیاده روی دانشجویان خوابگاه های کمالوند از درب خوابگاه تا مسجد و دانشجویان خوابگاه کشاورزی و مرکز اقماری الشتر از درب ورودی دانشگاه تا مسجد فاطمه الزهراء سلام الله علیها انجام شد.

حاضرین در این پیاده روی در بین راه با حضور در موکب ایجاد شده در مسیر بعد از استراحتی کوتاه ، پذیرایی شدند سپس درمزار شهدای گمنام ضمن قرایت فاتحه با اهدای گل و غبار روبی با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و به مسیر خود تا مسجد فاطمه الزهراء(س) ادامه دادند که ابتدای ورودی مسجد پرچم هدیه شده حرم حضرت زینب سلام الله علیها نصب شده بود.

برنامه های مسجد فاطمه الزهراء(س) با قرایت قرآن آغاز و در ادامه زیارت عاشورا ، سخنرانی حجت الاسلام حسینی و زیارت اربعین ، روضه خوانی حجت الاسلام فاضلی ، و مداحی آقای امید نژاد انجام شد. با اقامه نماز جماعت و سپس سفره ی نذری امام حسین (ع) و صرف غذا مراسم به پایان رسید.


 

 

                                                                                                

    

 

    

        

 

      

 

     

 

                                               

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد